Contact AdicioAdicio Home

Careers

 [New User? Sign Up]

MECHANIK ÅšLUSARZ - GLIWICE

AGORA

Location:
Warsaw
Date:
07/07/2005
2005-07-072037-12-31
AGORA
  • Save Ad
  • Email Friend
  • Print

Job Details

Naszym Klientem jest niemiecki koncern motoryzacyjny posiadający zakłady produkcyjne w Europie i w Polsce. W związku z wybudowaniem nowego zakładu produkcyjnego w Polsce w Gliwicach (produkcja części metalowych dla motoryzacji) poszukujemy kandydatów na stanowisko: MECHANIK ŚLUSARZ

Zadania: obróbka mechaniczna elementów i podzespołów, dokonywanie bieżących napraw i remontów części narzędzi wykorzystywanych przy produkcji.

Oferujemy pracę w nowotworzonej strukturze, przyjaznym środowisku i miłej atmosferze, połączoną z dużą możliwością rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń w języku polskim (CV + list motywacyjny) na poniższy adres z załączonym właściwym numerem ref. oraz klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AG "TEST" HR dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ust. o ochronie danych os. z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy poufność zgłoszeń.

Nr ref. 1141/MS

Requirements

kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie zawodowe lub średnie
Powered ByLogo